Intimnosti mezi lidmi


Sexuální hrátky jsou běžnou součástí našich životů, avšak často se o nich nedokážeme otevřeně bavit. Jsme uzavření a mnohdy nemáme vzor, podle kterého bychom byli v tomto ohledu intimity dostatečně vychovaní. Věci, které bychom mohli vidět u rodičů a vnímat sexualitu tou hezkou stránkou vlastně nevidíme a nepoznáme. Často tak nevíme, jak svým dětem vysvětlit, čeho se to vlastně týká, nebo nevíme, co jim máme říct.

divadlo

Chcete, aby s vámi partner konečně něco zažil?

Nevěšte sex na hřebík!

Existují způsoby, jak si v tomto ohledu pomoci, abyste zase měli kvalitní sex. Poppers rush jsou velice příjemnou změnou, kterou může vyzkoušet naprosto každý. Jste mladí, ale je vám více jak osmnáct let a toužíte zažít něco nepoznaného? Pak je to přesně to pravé pro vás. Nebo jste starší a myslíte si, že už vás nemůže nic překvapit? Tak to vyzkoušejte! Stačí si trochu přičichnout a váš zážitek bude několikanásobně vyšší. Větší prožitek a větší potěšení.

Může se zdát, že po dlouhých letech například manželství nebo partnerství už si nebudeme tak vzácní. Měsíce a roky přecházejí v rutinu a často jsme otupělí vůči svému partnerovi. Jenomže sexuální chtíč se může měnit. Můžete poznat člověka, který má své stránky v tomto ohledu pevně dané, ale postupem času je může změnit. Může si přát něco jiného nebo se může vyvinout a bude mu nakonec pasovat odlišná věc než na začátku vztahu.