Styl pro vaše světla

Minimalistický styl bydlení je dnes skloňován ve všech pádech, pokud přijde řeč na moderní zařízení interiéru. Vybíráme tlumené barvy, prosté linie a jednobarevné provedení nábytku. Jakmile je vše hotovo, interiérem se nese bílá nebo šedá barva a nic neruší téměř sterilní vzhled. Rozhlédneme se okolo a jsme nespokojeni. Z interiéru se téměř vytratil nádech hřejivého domova a dojem útulnosti. Je třeba to změnit!

lustr
 
Barvy? Ano!
Nemáme samozřejmě na mysli, abyste se vraceli k trendům z doby před třiceti lety, ale trocha barev interiéru rozhodně sluší. Je prokázáno, že barvy mají pozitivní vliv na naši psychickou pohodu i na naši momentální náladu. Můžete začít jen opatrně a zvolit jednu stěnu v obývacím pokoji, kterou bude zdobit výraznější barva. Nebo vybrat jen jedno křeslo, které prozáří celý interiér pestrou barvou. I koberec pod konferenční stůl nemusí být bílý, ale barevný. A co třeba velmi drobné detaily?
 
Malý, ale krásný
I malé detaily mohou v interiéru působit zajímavým dojmem. Nemyslete si, že si jich nikdo nevšimne. Například vypínače vůbec nemusí být bílé! Barevný vypínač vypadá perfektně a je to zajímavý prvek v celé místnosti. I netradiční provedení zásuvek Schneider může oživit jinak strohé zařízení moderní kuchyňské linky. Už dávno neplatí, že musí být jen čtvercového tvaru a bílé barvy!

stará žárovka
 
Po zásuvkách a vypínačích Schneider rozhodně sáhnete ve chvíli, kdy vás čeká kompletní rekonstrukce v bytě. Jsou velmi spolehlivé a můžete si vybrat z mnoha provedení. Lákavé ceny jsou zárukou vašeho příjemného nákupu. Vybírat zařízení pro rekonstruovaný byt je velmi snadné, když víte, kde hledat. I na tak malém detailu, jako je vzhled zásuvky záleží, pokud chcete zachovat moderní vzhled vašeho interiéru. Prohlédněte si, jak skvěle vypadají netradiční modely. Vašemu bytu budou určitě slušet!

Styl pro vaše světla
5 (100%)2