Dámské peněženky na zip


Moderní, vkusné, praktické a navíc opravdu krásné. Každý může mít něco výjimečného, na co bude pyšný. Zkuste i Vy mít hezkou a elegantní peněženku na zip dle svého vlastního vkusu. Výběr je pouze na Vás. Peněženky představují potřebnou věc, se kterou se potkáváme denně, když platíme nákup, když platíme jízdné či cokoliv dalšího. Vytahujeme buďto pár drobných nebo rovnou papírové bankovky.

zelené stromy

Nechce mít bankovky přeložené a nevzhledné? Pak si vyberte takový styl peněženky, kde budou bankovky v rovném stavu, abyste nemuseli vytahovat přeložené a zlomené finance vždy, když platíte. Nevypadá to hezky, když musíte šáhnout po penězích, které jsou přeložené nebo nedej bože někde zmačkané v kapse. Díky tomuto stylu budou nepřeložené a nezlomené. Podélný tvar peněženky zajistí, že peníze už nikdy nebudete vytahovat zmuchlané, ale budou hezky rovné.

fotící žena

Pro peníze i doklady

Uschovat někam i peníze i doklady musíme a proto se také vyrábí právě peněženky, abychom měli kam umístit veškeré nezbytnosti, průkazky, karty, kuponky, slevy, lístečky, nebo také stravenky ale především peníze. Bankovky či mince jsou zde hezky pohromadě a Vy máte jistotu bezpečnosti vašich financí.

Peněženky na zip jsou navíc velice praktické a mají jedinečný vzhled. Za velice nízkou cenu si díky příznivé ceně můžete pořídit opravdu ojedinělý kousek.

silueta holky

Vyberte si styl a barvu podle svého vkusu. Můžete mít originální doplněk, na který nikde jinde nenarazíte. Jsou praktické, vzhledově krásné a originální. Máte zde dostatek prostoru a proto je vše přehledně uspořádané. Praktický zip zajistí maximální zabezpečení a jednoduchou manipulaci. Udělejte z něčeho podstatného a nezbytného módní záležitost formou skvělého doplňku, který bude vaší předností. Za příznivé ceny si můžete vybrat z mnoha různých barevných kombinací a dalších variant, které jsou k dispozici. Vkusná, elegantní a stylová peněženka je zkrátka nezbytným doplňkem každé ženy.