Někdy už to prostě nejde


Sex je prostě skvělá věc. O tom nepochybuje nikdo, kdo už ví své, kdo už ho někdy zažil. A nepochybuji o tom ani já. I když já už dobře vím, že i když je skvělý, není vůbec dokonalý. A jeho největším nedostatkem je skutečnost, že zatímco si ho někdy můžeme užívat a je nám při něm skvěle, jindy se jenom namáháme a toho nejlepšího se tu stejně nedočkáme. Prostě proto, že bychom měli mít my muži erekci, kterou ale nemáme.

nahoře bez

Nikdo z nás to nechce zažít, a když už to zažije, nechce se s tím jenom tak smířit, ale skutečnost je prostě skutečnost. Někdy to nám mužům v sexu jde a někdy už zkrátka ne. A tak jsem se i já začal od určitého věku smiřovat s tím, že už nejsem nejmladší a že je čím dál nepravděpodobnější, že až odejdu do důchodu, nebudu mít už nic na práci a celé dny se budu moci jenom milovat. A že tedy spíše dopadnu jako ten muž z vtipu, který jinému muži říká, že sice pořád ještě běhá za děvčaty, ale za živého boha si nemůže vzpomenout, proč.

Co se taky dalo dělat jiného, než rezignovat? Bez erekce je pořádný sex prostě nemyslitelný. A když na mě už takový osud dolehl…

ležící žena

Ale naštěstí jsem včas prozřel. A tak jsem se neutrápil steskem po sexuálních dobrodružstvích, která se už už stávala minulostí. A získal jsem znovu sebedůvěru a radost ze života. A stačily k tomu jenom prasky na erekci Kamagra-pro. Stačilo se dozvědět, že tu něco takové je, a stačilo si to pořídit. A i když mi léta nestojí, nemohu si stěžovat, že mi také léta nestojí. Nebyl jsem nucen na sex zapomenout, na rozdíl od jiných mužů, kteří o tomto řešení neví nebo mu nedůvěřují.

Já jsem prostředkům na povzbuzení erekcí uvěřil. A dobře jsem udělal. A je jenom na vás, jestli mě budete následovat. Nebo se budete i nadále jenom trápit tím, že byste si chtěli dopřát ony chvíle rozkoše, ale tělo už vám je neumožňuje a bez pomoci možná už nikdy neumožní.