Pojedeme do lázní

Máte nějaké zdravotní potíže, trápí vás například bolesti zad nebo kloubů, máte špatné zažívání nebo jiný skrytý zdravotní problém? Pak jistě přemýšlíte o tom, že byste si zasloužili lázně. Ty ale dnes již nejsou pouze na doporučení lékaře, takže vydat se léčit konkrétní zdravotní potíže nebo prostě jen omladit organismus může opravdu úplně každý, a to bez ohledu na věk, kondici i finanční či časové možnosti.
postel u okna
Lázeňský pobyt si můžete koupit jako jakoukoliv jinou dovolenou, na které se necháte hýčkat, a kterou využijete ve svůj prospěch v rámci péče o vaše zdraví.

Kdo může jet do lázní?
·         Ženy
·         Muži
·          Matky s dětmi
·          Senioři
·         Manažeři
·         Sportovci

Lázně jsou v Čechách proslulé kvalitní lékařskou péčí a progresivními léčebnými a rehabilitačními metodami s širokou škálou onemocnění. Ve svůj prospěch můžete využít neuvěřitelné množství přírodních léčivých zdrojů, jejichž účinky se začaly využívat k léčbě a prevenci nemocí již před staletími. Klasické spojení vědy se sílou přírody každému dodá neuvěřitelné a jedinečné blahodárné účinky.
salon na pedikúru
Většina českých lázní se nachází v místech, kde vyvěrají léčivé minerální nebo termální prameny. Proto jsou zde procedury spojeny s užíváním těchto léčivých vod.

Můžete si tedy jen vybrat podle vlastního uvážení nebo potřeby, zda byste raději využili léčebných či relaxačních účinků termálních pramenů, minerálních pramenů, bahna, rašeliny, slatiny, zřídelních plynů nebo jiných léčivých zdrojů. Odborníci vám pak připraví speciální procedury a program podle vašeho přání.

Nabídky léčebných a rehabilitačních metod:
·         Koupele
·         Zábaly
·         Inhalace
·         Pitné kúry
·         Masáže
·         Vodoléčba

Kvalifikovaná lékařská péče
Není žádným tajemstvím, že se každé lázně mohou pochlubit proslulou lékařskou péčí, která je výsledkem vysoce kvalifikovaného personálu. Obrovskou zásluhu na skvělých výsledcích tedy mají odborníci – lékaři, fyzioterapeuti a zdravotní sestry, kteří se o své lázeňské pacienty vzorně starají.
relaxace u masáže
Vyberte si balíček
Z bohaté nabídky lázeňského pobytu si vyberete takový balíček, který vám bude nejvíce vyhovovat a který budete moci čerpat bez zdravotního rizika. Neváhejte tedy a využijte je ve svůj prospěch co nejdříve!