Zažijte čistou přírodu na jižní Moravě

Rozjeďte se na jižní Moravu a naberte si plnou náruč slunce, které vyživuje sladké vinné hrozny. Zažijte krásný pocit toho, že máme ještě kout čisté přírody, kde vinaři pěstují zdravé hrozny, ze který https://www.rekola.cz/faq-proc ch vyrábějí úžasné moravské víno. A to vše zažijete na svých toulkách jižní Moravou.město mikulov
Skloníte se před uměním našich předků, až zhlédnete zámky v Lednici a ve Valticích. Objevujte naše památky – Lednicko-valtický areál, který vznikl před stovky let. O jeho vznik se zasloužil rod Lichtenštejnů, který ho i dále zveleboval a zanechal vzkaz dalším generacím ve formě neposkvrněné přírody, vzácných dřevin, spoustou volných míst, na kterých vystavěl ať drobné či monumentální stavby.
Okouzlí vás pohled ze zámku v Mikulově na pod vámi jakoby rozeseté červené střechy domů, zatají se vám dech při stoupání Křížovou cestou vzhůru na svatý Kopeček. Křížová cesta je jednou z nejstarších poutních zastavení v České republice. Objevujme ji s pokorou ve skrytu duše.
Abyste měli dostatek času na procházky a výlety, pohodový pobyt nabízí Mikulov Galant. Najdete zde příjemné ubytování s milou a přívětivou obsluhou, která si umí vážit hostů a vytváří vám pocit příjemně strávených chvil během vaší dovolené.vinné hrozny na vinici
Navíc hotely Mikulov nabízí to, co jinde těžko budete hledat, a to wellness se střešním bazénem, který zahrnuje vodní masáže, chrliče vody, dva protiproudy a chromoterapii. Chromoterapie je jednou z léčivých cest, jak projasnit duši a uvolnit tělo. Jedná se o léčbu světlem. Moderní psychologické výzkumy prokázaly, že na naši mysl má vliv nejen vůně a muzika, ale i světlo a barvy. A právě spojením světla a barev vznikla chromoterapie, kdy působením těchto dvou složek dochází k harmonizaci těla. Přijďte zažít tuto nevšední hru barev a světel a dovolit si odpočinout. U střešního bazénu jsou umístěny i vířivky, ze kterých je nádherný pohled na Mikulov a svatý Kopeček.