Bojujte s přebytečnými kily za pomoci módy

I když máte nějaké to kilo navíc a vaše tělo není jen samá kost a kůže, můžete vypadat dobře a oblékat se pěkně. Díky správnému oblečení a díky osvědčeným trikům nedokonalosti zakryjete a vy tak nemusíte ani makat do morku kostí v posilovně. Optika dokáže divy, až se i vy budete divit.
Rozhodně se nevyhýbejte barvám!
socha tlusťošky
Černá sice zeštíhluje, ale to i další barvy. Nicméně pouze v případě, že zvolíš outfit v jedné barvě. Na to však taky pozor, sladěné oblečení je fajn, ale nic se nemá přehánět. Jednouché jednobarevné šaty určitě budou stačit. Ať nejsi celá v jedné barvě, přihoď k outfitu nějaké ty doplňky odlišné barvy. Když se ti barvičky povedou dobře sladit, věř, že budeš za královnu.

Druhou možností je vzít si k nevýraznému outfitu nápadný doplněk, který upoutá pozornost. Tím může být například velká barevná kabelka, zajímavý šátek či boty. I když je tvé tělo větších rozměrů, neboj se velkých náušnic či náhrdelníků. Nejen, že odpoutají pozornost od postavy, ale opticky tělo zeštíhlí. Stejný případ nastává během výběru kabelky, viz výše.
obézní ženy

Čas na nákupy

A teď už k samotnému oblečení. Asi nemusím ani naznačovat, že legíny a upnuté tričko nebudou asi tou správnou volbou. Zkus do šatníku zařadit topy a halenky z lehkého materiálu, které trochu větší bříško zakryjí. Kalhoty by rozhodně neměly být bokové, ale s nějakým zvýšeným pasem – ne však kalhoty s vysokým pasem. Větší boky opticky schovají tmavé kalhoty či džíny, které se však od pasu dolů nezužují. Naopak světlé kalhoty zadeček ještě zvětší. Vyhýbej se i pouzdrovým sukním, raději zvol „áčkový“ střih.

Vybrat si můžeš i svetříky a tuniky v prodloužené délce, končící někde pod boky. Širší pozadí trochu schovají a tím i celkově zeštíhlí.
zadek s celulitidou
Shrneme si to – tohle ANO:
·         Delší topy a svetříky
·         Tmavé džíny a kalhoty se zvýšeným pasem
·         Volné halenky a topy
·         Sukně „áčkového“ střihu
·         Řasené šaty
·         Outfit v jedné barvě doplněný barevnými doplňky v barvě odlišné
·         Nápadné doplňky
·         Velké kabelky, náušnice i náhrdelníky