Dovolená už na nás čeká! Sluníčko, odpočinek, moře a pláže!

Dovezeme vás až do Chorvatska na dovolenou. Využijte našich služeb:. Máme pro vás zcela základní informace, které by vás jistě zajímaly. Otázky, které si můžete pokládat:
1. Kdy se vyjíždí?
Každý pátek v Praze.
2. Jak bude probíhat cesta?
Pohodlně se usadíte a budete si vychutnávat celé cestování s námi. Nic jiného vás nečeká. Žádné starosti s dopravou, jenom si sednete do našich polohovatelných sedaček, které jsou mimochodem nastavitelné až na 4 polohy a budete si užívat výhled z okénka nebo povídání si s manželkou partnerkou či vaším doprovodem, nebo se jenom můžete dívat z okna, poslouchat hudbu, sledovat filmy. Být připojeni na internetu v místech, kde je to povoleno a kde budete mít přístup. Není výjimkou ani čtení knížek či vykládání si s ostatními cestujícími. Klidně si dejte něco malého na povzbuzení nebo teplé či studené občerstvení, které vám přichystáme.
3. Budou zastávky na protáhnutí se?

Samozřejmě, bez toho by to ani nešlo. Každý si totiž po nějaké době potřebujete protáhnout tělo a také své nohy, abychom je neměli zdřevěnělé. Můžete se těšit na mnoho zastávek po určité době. Všechno se předem dozvíte.
4. Je v autobusu toaleta?
Máme plnohodnotně vybavené a také velice moderní autobusy, takže samozřejmostí je i WC přímo v autobusu. Můžete jej kdykoliv využít. Ovšem budou i zastávky, kam můžete také jít.
5. Jak je to s bezpečností?
Naše autobusy skýtají při každé sedačce také bezpečností pásy, abyste měli zajištěné ještě větší pohodlí a hlavně bezpečí v rámci jízdy. Nemusíte se tak bát a pokaždé se můžete ihned po nějaké krátké zastávce zase na cestu připoutat.
6. Jaké jsou zastávky v Chorvatsku? Můžeme vystoupit jenom na jedné zastávce, nebo jich bude více?

V Chorvatsku máme až 71 zastávek! Od Maslenice tedy mýtnice přes Biograd, Šibenik, Omiš, Pisak, Pakoštane, Staniči, Medici, Blato, Zadar, Drage, Split, Čelina, Igrane, Gradac, Pirovac, Poljica, Omiš, Baška Voda, Živogošče, Podaca. Máme mnoho zastávek v těch menších městech, ale nevynecháváme ani větší, jakými je Zadar nebo například Split. Najít ubytování si tak můžete opravdu kdekoliv.