Využijte místo na své zahrádce

Taky vlastníte zahrádku za městem, kde jste nejraději a trávíte zde své volné chvíle? Asi byste zde byli ještě častěji a co nejdéle, ale bohužel se vždycky musíte vrátit do svého panelákového bytu, protože vám na zahrádce chybí přístřešek, kde byste mohli složit hlavu. To je problém všech zahrádkářů, kteří si nějak zapomněli na své zahrádce postavit chatku. Taková chatička na zahrádce je pro majitele zahrádky možností, jak svůj panelákový byt opustit během letní sezóny a užívat si ticha a klidu v přírodě. Pokud ještě svoji chatku nemáte, musíte to rychle napravit a to bez zbytečně vysokých nákladů.

Stěhujte své zaměstnance podle libosti

Máte problémy s ubytováním vašich zaměstnanců, kteří jsou neustále na cestách? Opatřete jim komfortní ubytování, které se bude stěhovat s nimi. Stavební firmy se často kvůli svým zakázkám, které jsou rozmístěny po celé republice, potýkají s nedostatkem ubytoven pro své zaměstnance. Stavební dělníci tak bydlí v nuzných podmínkách nebo se musí denně dopravovat do zaměstnání, což jim zabírá velkou spoustu času. Pro stavební firmy, a nejen pro ně, je naše nabídka nejlepším řešením. Kvalitní mobilní důmmůžou přemístit vždy tam, kam zrovna bude zapotřebí a nemusí tak ztrácet čas s hledáním ubytování pro své dělníky.

Brigádníci mají taky nárok na kvalitní bydlení

Najímáte brigádníky na sezónní práce a řešíte otázku s jejich ubytováním? Nejen pro brigádníky, ale i pro návštěvníky kempů a sportovních akcí vám zajistíme kvalitní bydlení. Nemusíte řešit otázku stavebního povolení, pouze si vyberete určitý typ z nabízené řady typů našich mobilních domů a my vám vámi vybraný typ přivezeme až na místo. S námi budete mít o své brigádníky ubytování vždy zajištěno. Využívat naše dřevostavby můžete nejen během letní sezóny, ale po celý rok.