Jednoduché získání finančních prostředků

euro mince, bankovka

Potřebujete větší finanční obnos? Nepotřebujete každému vysvětlovat, na co peníze vlastně chcete a na co je použijete? Pak zvolte nebankovní sektor, kde vám poskytnout peníze ihned, schválení probíhá do 24 hodin a nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Bude jenom na vašem uvážení, jak peníze použijete, do čeho je investujete, co si nového koupíte, nebo jestli splatíte staré dluhy, či se vyplatíte z exekucí nebo konsolidací půjček. Nikdo to zkoumat opravdu nebude! V tomto směru je nebankovní americká hypotéka opravdu jedinečná, protože nikdo nepotřebuje vědět, na co peníze chcete.

Samozřejmě jde o hypotéku, takže ručit musíte nemovitostí. Ovšem můžete ručit jakoukoliv, ať jde o dům, chatu, chalupu, penzion, hotel, komerční objekt, nebo družstevní či soukromý byt. Všechny objekty mohou být schválené jako nemovitost pro ručení.

žena děvče, polibek

Odhad si děláme sami a to bez poplatků

§ Nic předem neplatíte a odhad si uděláme sami. Vyplácí se maximální výše 70 % odhadní ceny nemovitosti. Takovéto finanční produkty jsou vhodné pro dobu splácení až 30 let. Máte zaručené nízké splátky. Úroková sazba se pohybuje od 4 % p.a. Nejnižší splátky v tomto sektoru.
§ Můžete tuto půjčku kdykoliv předčasně splatit a to bez sankcí nebo poplatků. Jakmile přijdete k penězům, tak ji prostě můžete doplatit a nic vás to nebude stát. Naši manažeři jsou k dispozici po celé České Republice, takže rychlé schválení i vyřízení je naší prioritou a zárukou pro každého klienta.
§ Neprokazujete své příjmy. Nemusíte dokazovat výši vašeho příjmu ani se v tomto případě nenahlíží do registrů dlužníků. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, který je nezávazný a zdarma a můžete začít přemýšlet, co s budoucími penězi uděláte.
§ Samozřejmě poskytujeme rady a také jakékoliv další informace, stačí se na nás obrátit. Nebojte se vyslovit svá přání. Nebojte se ozvat, pokud vás banka odmítla, vždy se dá něco dělat a my jsme na vaší straně.

muž, žena, pes, zima, čaj