Naše dokonalá oáza klidu

Život je hektický, náročný. Často běháme mezi prací, nákupem, povinnostmi k dětem, vozíme je do školy a ze školy, na kroužek fotbalu, tenisu, malování či hudby a dalších různých zájmů našich dětiček. Mezi tím je potřeba nakoupit, dojít do lékárny, oběhat několik úřadů a podobně. Také se chceme bavit. Proto sháníme hlídání pro ty naše zlatíčka, domlouváme a zajišťujeme různé srazy a akce s našimi přáteli, kde chceme, aby vše dokonale klapalo.

krb v obýváku

Když už toho máme dost, vynecháme něco méně důležitého, spojíme příjemné s užitečným, vezmeme našeho čtyřnohého hlídače, děti (a máme chuť dát všechny na vodítko) a vyjedeme do přírody. Ale i u toho máme nastavení, honem, honem, musíme vše stihnout na čas, podle našeho plánu, čeká nás další povinnosti, proto jedeme autem, tam i zpátky. Celou cestu popoháníme děti, psa i manžela, abychom už byly doma. Je to celé jedno velké chvátání, ze kterého se vytratil klid a pohoda. Hlavně ať nám nic neuteče, ať jsme dokonalí, stejně jako fotky našich dětiček na našich profilech, kde se s nimi chlubíme. Musíme se pochlubit i fotkami z úžasného rodinného výletu. Ale klid pořád nemáme. A jak si ho tedy zajistit? Co takhle sdílet naší dokonalou domácnost? Kde máme najít svou oázu klidu a odpočinku?
obrázky nad stolem

Pokud chceme mít klid, musíme ho nejprve hledat uvnitř sebe. Celkově se zklidnit zevnitř. Udělat si pořádek ve svých myšlenkách, nápadech, snech i ve svém okolí. A k tomu potřebujeme, aby klid a pohoda vládla i okolo nás. Měli bychom začít u sebe doma, aby když ukončíme ten každodenní závod s časem, jsme přišli do klidného a příjemného prostředí, poskytujícího nám pohodu, klid a odpočinek. Protože když je v pořádku, klidu a ladu vše okolo nás, můžeme najít klid i uvnitř sebe. Aby to doma byla taková naše . A navíc, všichni přeci chtějí sdílet fotky svých dokonalých domácností a životů. Abychom toho dosáhli, je potřeba ve své domácnosti vše uspořádat tak, aby to barevně i stylově ladilo oku i duši a zároveň to odpovídalo stylu, který máme rádi a stylově i funkčně se hodí k nám a zároveň pokryje naše potřeby. Ne všichni máme dostatek talentu a nadání k tomu, dokonale sladit barvy zdí, barvu a styl nábytku a k tomu ještě ve všech místnostech naší domácnosti tak, aby celá domácnost byla účelná, harmonicky ladící a poskytující nám klid.