Nezmenšujte si byt nevhodným nábytkem

Jak získat více prostoru ve svém bytě? Rozhodně to není novodobý problém. Tuto starost neměli snad jen majitelé zámků a rozsáhlých panských sídel. My ostatní musíme přemýšlet, jak si svůj životní prostot trochu zvětšit. A jelikož byt nebo dům není nafukovací, je zapotřebí nějaký DOBRÝ NÁPAD.

skříň

  • Tím nápadem jsou vestavěné skříně.

Mají hned několik výhod.

  1. Hodí se skutečně do každého interiéru.
  2. Jejich výroba je cenově přijatelná.
  3. Pokud si je necháte vyrobit na zakázku, máte je přesně podle vlastních představ.
  4. Ušetří mnoho místa v bytě.

Jestliže si vyberete truhlářství, kde pracují zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi , pak máte jistotu, že bude vaše zakázka hotová v krátkém čase a v prvotřídní kvalitě. Každá vestavěná skříň je uvnitř řešena velice prakticky. Má kromě věšákové tyče i police na klasické „komínky“. Jistotu, že si stoprocentně vyberete, dává nabídka ze sta různých dekorů.

  • Jednoduše řečeno – konečně si zařídíte interiér podle svých představ.

Někdy bývá problém s atypickými byty. Ten problém mají ale pouze nezkušení výrobci nábytku. U těch renomovaných se nesetkáte s tím, že by si nevěděli rady se zaplněním každého rohu nebo místa, které je zkosené díky střeše.

Kvalitní materiály zaručují kvalitní výsledek

Na výrobu vestavěných skříní se používají pouze kvalitní materiály dřeva, kovu, skla i zrcadel. Vysokou odolností se vyznačují i moderní posuvné hliníkové i závěsné systémy. Pestrý výběr je zaručen v barvách, což dovoluje vytváření různých barevných kombinací, které se poté hodí skutečně do každého interiéru. Návrh probíhá přímo v bytě zákazníka.

kuchyně

  • Tím je dáno, že po vyrobení bude vše skutečně perfektně sedět v každém směru.
  • Navíc to přináší možnost konzultovat s výrobcem nejen požadavky a představy, ale i finanční možnosti.