Symbol vašeho pouta


V dnešní uspěchané době, často zapomínáme na některé dodržování zvyků a tradic. Je krásné, že svatební obřad mezi ně nepatří a těší se stále velké oblibě. Od chvíle, kdy vyřknete to krásné ano, při žádosti o ruku, už začínáte plánovat a promýšlet první detaily vašeho svatebního dne. Ten samozřejmě musí být tím nejkrásnějším a dokonalým po všech stránkách.
 
srdce

  • Co vybrat jako první

 
První kroky každé nevěsty vedou do svatebního salónu a je třeba vybrat šaty, ve kterých bude vypadat opravdu jako princezna. Na výběr svatebních šatů se těší každá z budoucích nevěst a užívá si ten pocit, být nejkrásnější ženou v místnosti. S těžkým srdcem se pak vdané paní loučí se svými svatebními šaty a vracejí je do salónu. Vzpomínka na ně, bývá zpravidla zvěčněna jen na fotografiích.
 

  • Symbol vašeho svazku

 
Ani svatební dort, ani svatební kytice a nádherné dekorace nejsou tím, co bude připomínat váš svazek každý den a každou minutu. Tím symbolem je snubní prsten. Právě jeho výběru byste měli věnovat pečlivou péči. Vaše láska bude tou, co vydrží navždy, a proto i vaše prsteny musejí zůstat stejně krásné, jako v den, kdy jste si je vzájemně vyměnili. Musejí být vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a především ručně, aby odolávaly nástrahám každodenních činností. Při ručním zpracování se nabízí celá řada variant, jak váš prsten zhotovit a dozdobit. Každý kus může být originálem, a dokonce si jej můžete navrhnout zcela podle svých představ.   

kroužky
 

  • Originální symbol

 
Nejen vystavené modely je možné upravit a nechat vyrobit. Můžete si nakreslit naprosto nový typ prstenu a nechat si jej ručně zhotovit. Vaše manželství bude mít originál, který nemá nikdo jiný a kterému jste vtiskli svou vlastní představu.
 
Vybírat můžete z bílého, žlutého i červeného zlata a rozhodně zvažte i možnost jejich kombinací. Vypadají úchvatně!