Vsaďte na stálost permanentního make-upu!

Většina žen zná ten pocit, kdy po ranním probuzení stane před zrcadlem. Nevěřícně si prohlížíme svůj otlačený obličej s oteklými víčky a snažíme se co nejrychleji svoji tvář dostat za pomocí líčidel do podoby, na kterou je zvyklé naše okolí. Ne vždy se nám to ale podaří s úspěchem, a pak vám mohou například kolegové v práci klást otázky typu: „ty jsi nemocná“?, nebo: „málo jsi dnes spala“?

pootevřená ústa

Těchto nepříjemných chvilek nás může ušetřit technika dočasného líčení, zvaná PERMANENTNÍ MAKE-UP . Jde o zákrok, při němž je pod kůži vpravováno přírodní barvivo, do hloubky 2mm.

Děje se tak buď za pomocí jemných jehel, nebo per se sadou čepelek. Zákrok provádí certifikovaný pracovník za dodržení přísných hygienických podmínek a za použití anestetik v podobě speciálních krémů.

Samotnou proceduru nejprve předchází konzultace, při které přímo pro vás bude vyhodnocena a navržena nejlepší možnost. Budete také dotázáni na aspekty srážlivosti vaší krve, či alergie, na látky použité při zákroku.  

štětce na oči

A z jakých variant permanentního líčení můžete volit?     

Vláskování  obočí-perem s čepelkami se vytvoří drobné zářezy, do kterých je vpraven přírodní pigment

Stínované obočí-jehlou vytvořené mikrotečky mezi jednotlivými chloupky, do kterých je vpraveno více odstínů pigmentu

Kontury rtů-jemné zvýraznění, nebo korekce nepravidelností na dolním, či horním rtu

Rty stínované-pro přirozený přírodní vzhled

Rty s výplní – působí dojmem čerstvého nalíčení rtěnkou

Oční linky-dolní i horní, při čemž horní linka může navíc působit záměrně rozostřeným dojmem

 

Každý zákrok trvá přibližně hodinu a je vhodný,(zejména v případě obočí) i pro onkologické pacienty.

Výhody permanentního make-upu oceníte jak v práci, tak při sportu a dovolené, nebo v případě společenských událostí. Stačí se jen zahledět do zrcadla a zvážit, která část vašeho obličeje si ho zaslouží nejvíce.