Vystačíte si s jedním nabíjecím kabelem pro několik mobilů

Každý chceme mít svůj domov útulný a uklizený. Problém je jen v tom, že se v něm i přes veškerou snahu stále dokola objevují věci, které naše úsilí hatí. Takové věci, na které není vůbec pěkný pohled, ale my s nimi neumíme hnout, protože nevíme, jak celou věc udělat jinak. Také patříte k těm, kteří stále dokola uvažují nad tím, jak by se už konečně provždy zbavili propletenců šňůr od nabíječek mobilních telefonů?

kabel aux

A o to tady právě jde. Elektronika je naším dobrým přítelem a v životě ji jistě mnoho oceňujeme, tím spíše, že se bez ní skoro nedokážeme obejít. Jenže všechny potřebné elektronické vychytvky mají přívodní šňůry, které je spojují se zdrojem elektrické energie. A to je právě ono.

Některé z těchto šňůr můžeme snadno schovat pod koberec, za skříň anebo do podhledů, zkrátka pro ně vytvoříme nějaké přijatelné trvalé řešení. Ovšem vedle nich zde existují šňůry, se kterými si prakticky nevíme rady, protože je musíme mít stále po ruce. A přesně to je případ nabíječek našich mobilních telefonů.

nabíjecí kabel

Telefonů mívá člověk několik, minimálně v každé rodině jich bude více než jeden. A to znamená, že i takových nabíječek zpravidla máme několik, neboť jen máloco je tak pestré jako konektory těchto zařízení. Co nabíječka, to jiná koncovka. A ať už je schováte kamkoli, tak jisté je, že je velice brzy budete muset vytáhnout. A ať už to provedete sebevíce pečlivě, tak jisté je i to, že z každého šuplíku anebo police vždy vytáhnete propletenec šňůr, který vám vždy spolkne nemálo času, než jej rozmotáte.

Možná to pro vás bude velkým překvapením, ale pravda je, že něco takového už by pro vás dávno mohlo být minulostí. Kdybyste si pořídili univerzální magnetický usb kabel https://www.mobilton.cz/domu/1143-univerzalni-usb-kabel-k-telefonu.html, tak byste si vystačili s pouhým jedním kabelem a třemi vyměnitelnými koncovkami. A věřte tomu, že taková vychytávka vám výrazně usnadní život.