Zakoupení nového vozu

Vlastnit automobil je v dnešní době v podstatě nutnost. Automobil je nutností především pro rodiny s dětmi, které žijí mimo město a potřebují dojíždět do práce. Cesta k novému vozu hypoteka-bez-registru.net však může být značně trnitá. Nákup nového auta se může stát noční můrou pro spoustu rodin, kterým staré auto vypoví poslušnost a řeší velký problém, jak si poradit bez auta, popřípadě, kde vzít peníze na nové auto. Jaké máte možnosti?rodina v autě

  • Život bez auta

Život bez auta je sice trochu otrava, mnohdy je to složitější ale jde to. Bude to chtít mnohem více organizace a plánování ale i tohle se dá lehce zvládnout. Tedy pokud bydlíte v místě s dobrou dopravní dostupností, ideálně ve městě a nemáte to do práce či do školy moc daleko. Horší bude pořádání větších nákupů ale ani to dnes není ve větších městech problém. Pokud bydlíte v místě s horší dopravní dostupností, pak se ale nejspíš bez auta neobejdete.rodina na výletě

  • Auto na splátky

V dnešní době si můžete koupit klidně automobil na leasing přímo z bazaru či nové od dealera. Problém je jedině v přeplácení vozidla, úroky jsou totiž poměrně vysoké. Pokud nemáte jinou možnost, pak se nejspíš spokojíte s touto možností, která však může spoustu rodin dostat do finanční tísně. Vybrat si můžete ze tří variant.
Finanční leasing je založen na tom, že část auta splatíte hned, jak si jej koupíte a zbytek se rozpočítá do pravidelných splátek. Po uhrazení splátky se stáváte teprve majitelem auta.
Operativní leasing je vlastně jakýmsi pronájmem auta na určitou dobu. Každý měsíc platíte za nájem věci, což je rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou hodnotou. Cena se odvíjí od typu vozidla a délky nájmu.
Zpětný leasing je postavený na tom, že vám leasingová společnost dá peníze za věc, kterou od vás odkoupí. Poté tuto věc společnosti splácíte a tím se vám postupně vrátí do vlastnictví.