Dobře využité volno

Takže máte krásný úkol před sebou a nevíte si rady. Jet někam do hor a přírody se vám nějak nechce. Jenže co dělat. Tedy, ona by práce byla, ale když je to volno…
Zkuste třeba laser game v Praze. A klidně tam můžete strávit celý den.
Děti budou jistě nadšeny, tohle tak často asi nezažijí, a také vy určitě budete mít o čem vyprávět. A co vše vás čeká?billboard-right
To je sice otázka na tělo, ale podstatné je, co chcete vy sám. Pokud se vám nechce účastnit se boje, nebo hrát jakékoli jiné hry, tak si prostě sednete v baru a budete se věnovat svým záležitostem. Také můžete sedět jen tak, relaxovat, hovořit s ostatními, dle chuti a nálady. Pokud byste ovšem chtěli využít toho proč jste sem zavítali, tak se připravte na válku. Obdržíte totiž zbraň a vestu, která později při boji bude reagovat na výstřely ze zbraně protivníka. Nu a pak již jsem zvolíte jednu ze dvou arén, typ boje a již se z vás může stát hrdina. Nebo taky ne, může se ukázat, že vaše ratolestí vás docela hladce sejmou.
Her je zde několik typů. Můžete se třeba ihned vrhnout na klasický death match v nejvyšší obtížnosti, nebo volit něco lehčího, jako začátečník. Můžete se docela dobře ocitnout v aztéckých ruinách, jako někde jinde. Typ hry si zvolíte sami a věřte, že je z čeho vybírat.labyrint (44)
Tyto hry nejsou rozhodně určeny jen dětem. Střelbu z laserových zbraní někde používá i armáda k výcviku svých vojáků a má s tím nejlepší zkušenosti. Voják si tak zabuduje do hlavy pohyb se zbraní, naučí se rychlosti a procvičí postřeh. Výsledek? Zlepšení motoriky, ale hlavně přesnější střelbu na potencionálního nepřítele. A to byl účel. Ona by těžko mohla armáda střílet mezi sebou a na sebe ostrými. Právě proto využívá nácviku střelbou bez nábojů. Ostatně, právě toto si můžete vyzkoušet i vy. Samozřejmě, že bez tvrdého armádního drilu. Jen tak, pro vaši zábavu a proto, že se přece říká, pohybem ke zdraví.