Geniální sprej do krku

Možná to také znáte. Ráno se vzbudíte, cítíte šimrání v krku. Uvaříte si kávu nebo čaj, krk se jakž takž rozehřeje a uvolní a už utíkáte v práci. Doufáte, že se vám jen zdálo, že na vás něco leze a tak si raději dáte prášek proti chřipce a nachlazení a v práci pěkně pracujete do úmoru. Chápeme to. Někdy prostě není možné zůstat doma. Předem říkáme, že tedy určitě nedoporučujeme chodit do práce s nemocí. Nakazíte zbytečně kolegy. Nicméně, když už je taková situace, že tedy musíte a nebo prostě jen potřebujete pracovat z domu, nikoho nemocí neohrozíte, ale nemůžete si dovolit zůstat ležet, máme pro vás tip.
zamyšlený lékař
Jestli i vy jste zažili takovou bolest při polykání, že jste si mysleli, že každé polknutí je vaše poslední, a že každé slovo, které říkáte je právě tím posledním, určitě byste měli mít doma v zásobě sprej do dutiny ústní s anestetickým účinkem.
mix léků
Nikomu neříkáme, že je to léčba. Ale tak obrovskou úlevu, jakou můžete zažít pouze v momentě, kdy jste totálně vysílení každým polknutím, vám opravdu může přinést pouze podobný výrobek. V momentě, kdy si na bolavé místo stříknete dávku tohoto roztoku, ucítíte samozřejmě obrovské štípání, protože tento sprej má nejen anestetické, ale také dezinfekční účinky, nicméně během několika vteřin se vašemu krku uleví tak, že nebudete věřit vlastním pocitům. Pokud je bolest v prvních chvílích intenzivní, určitě oceníte onu úlevu. Určitě není na škodu celá ústa v mezičase dezinfikovat bonbóny k tomu určenými, které zajistí dezinfekci i okolních míst, nejen bolavého krku.
bílé pastilky
Tyto spreje bývají většinou určeny k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a hlavně právě k úlevě od bolesti. Nebývají pro děti, ale až od dvanácti let a nejsou určeny samozřejmě pro léčbu nemoci, která i přes užívání tohoto spreje trvá déle než tři dny.
Pokud se vám tedy neuleví do tří dnů, tak samozřejmě vyhledejte lékaře a nechte si poradit od profesionála správný postup dalšího léčení.