Jako v bavlnce

style=“margin:0cm m 0cm 10pt“> Dětství má mnoho období, které se samozřejmě liší. A to se týká i dětských potřeb. Ať se to týká kojence a batolete, později malého školáčka.

Malé děti – kojence snad všechny matky hýčkají, rodina se mu snaží od začátku dát to nejlepší pro jeho zdravý růst.

Každý kojenec potřebuje kromě lásky a mateřského mléka, hlavně plenky. Je pravda, že na našem trhu seženete jednorázové pleny od všech velikostí, v různých kvalitách a též v různých cenách.

plenkovina 100% BA trojlístek

Jednorázové pleny mají hlavně jen jednu výhodu a to je pohodlnost. Především pro maminky, které nemusí pleny prát, jen je prostě vyhodí. Ale co se týká kojence a později batolete, ANO, ti mají pocit sucha. To znamená, že se nebudí s pocitem mokra, a tím se u nich těžko vyvíjí důležitý reflex ohledně pomočování. Je velmi mnoho případů, kdy dítě z tohoto důvodu potřebuje ještě pleny ve třech, čtyřech letech, i déle.

Ještě před třiceti lety se používaly pro děti bavlněné plenky, které svou vynikající kvalitou byly a jsou pro zdravý vývin dítěte skutečně nejlepší. Postupně na to v současnosti přichází už mnoho maminek. Možná je s tím trošku práce – dát to do automatické pračky a vyprat spolu s kojeneckým prádlem, ale pro celkovou starost o svou nejmilejší ratolest jsou přece maminky na mateřské dovolené.

Bavlněné plenky jsou pro děti nejenom prospěšné pro jejich zdraví, ale oproti jednorázovým plenkám jsou ekonomicky velmi výhodné a navíc šetří naši přírodu.

plenkovina bleděmodrá

Naše firma prima obchod.cz vám nabízí kromě jiných bavlněných látek a galanterie, kvalitní plenkovinu. Čistě bílou nebo v jemných pastelových barvách i s krásným potiskem. Plenkovina je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, tato látka je měkká, hebká jako mušelín, má vynikající savost, je, dobře se pere a potisk je stálobarevný. Takže vaše nejmilejší ratolest bude doslova hýčkaná v bavlnce.

Pokud máte vy nebo někdo v rodině šikovné ruce, máte možnost si ušít z plenkoviny jednoduché plenky, originální osušky, baldachýn k postýlce, dětské povlečení nebo, bryndáčky apod. Je to jen o šikovnosti a dobrém nápadu. A věřte, že pro své miminko uděláte to nejlepší.