Snad vám pomohou odpovědi na https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/pro-kazdeho-neco/


Bohužel pravidla, které má banka jsou velmi přísná, a skutečně pečlivě prověřuje bonitu občanů. Ne každý je pro ni vhodným adeptem pro uzavření úvěru. Stačí i nepatrný záznam ve výpisu registru dlužníků nebo nedostatečný příjem, který nezapadá do standardních tabulek. Neznamená to, ale že se vám zhroutil celý svět a vy se stanete bezdomovcem. Existují další možnosti a společnosti, které vám rozumí a vůbec se nejedná o podvodníky nebo lichváře.
zoufalý muž z burzy.jpg
Rozumí lidem a problémy řeší různou sestavou dle míry potřeby, což je vidět například na https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/pro-kazdeho-neco/. A je skutečně možností hned několik.
1.       Nebankovní hypotéka – toleruje různé druhy příjmů a můžete o ni zažádat i se záznamem v BRKI, NRKI a SOLUS. Jedná se o velmi dobře zabezpečené databáze o klientech, kteří se nějakým způsobem zadlužili dané společnosti.
BRKI – zkratka pro bankovní registr klientských informací
NRKI – zkratka pro nebankovní registr klientských informací
SOLUS – sdružení na ochranu leasingu a úvěru spotřebitelům
2.       Hypotéka bez registru – určená především pro podnikatele, kteří se dostali do finanční pasti.
3.       Půjčky na zástavu nemovitostí – nevadí, že máte záznamy v registru dlužníků a ani vás neohrozí exekuce. Splatit půjčku můžete až do doby třiceti let a využít peníze lze skutečně na vše, co vám v danou dobu pomůže překlenout tíživou situaci.
4.       Peníze do 24 hodin – s tím jste se již určitě setkali, hlavně u krátkodobých úvěrů, které jsou omezeny na menší tisícové částky. Pokud podnikáte, máte nemovitost, kterou můžete použít na zástavu, není žádný problém získat až 70% odhadní ceny. Peníze můžete mít hned po podpisu smlouvy na účtu.
finanční krize.jpg
5.       Exekuce, hrozící dražba nemovitosti, neschopnost splácet bankovní hypotéku – peníze jsou tu pro vás také připraveny a můžete čerpat po dohodě velmi rychle, po návrhu na vklad zástavního práva.
6.       Zpětný leasing nemovitosti – problémy s bankou, nedosáhnete ani na nebankovní pomoc, tak můžete využít této možnosti, která přinese velmi jednoduché a praktické řešení.
Pamatujte na to, že naděje umírá vždy poslední, ani váš finanční problém nemusí být tak velký, jak ho vidíte vy.