Přidejte se k dětem

Víte o tom, že dospělost není jen o zodpovědnosti, pracovních povinnostech a každodenním stresu? Proč byste, jako dospělí lidé, nemohli mít čas na své zájmy, záliby a koníčky? Nemáte jej? Musíte jej mít! Vy si ten čas musíte udělat! A víte proč? Protože byste své tělo a mysl dokonale oddělali!

Jde o vyrovnání hladiny povinností a odpočinku.

Určitě máte děti, které stále něco vymýšlejí a které mají stále nějaké aktivity. Proč byste s nimi nemohli jejich aktivity sdílet? A to zcela aktivně! Zajímáte se o své děti víc, než jen větou: Tak, jaké to dneska bylo? A ruku na srdce, posloucháte alespoň jejich odpověď?dívka

Zapojte se do tvorby.

Zastavte se a věnujte část svého času pobytu v pokojíčku své ratolesti. To budete koukat, co tam vytváří! Na binec nehleďte. Nakonec, nebyli jste jiní. Víte, on to může být binec umělecký. Válejí se všude nějaké odstřižky, zbytky látek, korálky, nebo třpytivé flitry? A do toho nůžky, lepidlo a pastelky? Pak máte doma malého kreativce. Po kom to může mít? Že by po Vás?

Jen si vzpomeňte, jak jste hodně dávno také něco stále vytvářeli. Jak jste na mamince škemrali o zbytky látek, nebo barevného papíru.

Co kdybyste vzal své dítě do obchodu, aby si samo vybralo, co ke své tvorbě potřebuje https://www.prima-obchod.cz/.

Podpořte jeho zájmy nejen nákupem, ale i vlastním zapojením. Lepte, stříhejte, vybarvujte spolu se svým potomkem pozvánky na narozeniny, nebo přání k Vánocům.tapeta

Váš potomek bude nadšený tím, že mu věnujete svůj drahocenný čas. A Vy? Vy si náramně odpočinete, protože při tvorbě se svým dítětem zažijete spoustu zábavy a poznáte jej lépe, než kdybyste se jen vyptával. Vy zapomenete na starosti, které Vás každý den provázejí. Najednou zjistíte, že uprostřed všech těch flitrů, blýskavých samolepek, třpytivých kamínků, ozdobných papírků a podobně krásných nesmyslů upevňujete, a to velmi přirozeným způsobem, svůj vztah s pokračovatelem rodu!