Vzhled typický pro barbínu

Malým holčičkám, které se oblékají jako princezny, se říká barbíny. Vypadají totiž přesně tak jako panenky, které se dají zakoupit v obchodě a symbolizují to, jak je krása ženy dokonalá. Nic by tomu nevadilo v případě, pokud by se jednalo pouze o mladé dívky, které tak zpravidla oblékají jejich maminky.
Poněkud větší vlnu kritiky si však odnesou ženy, které jsou už v dostatečně zralém věku na to, aby pro nich byl růžový outfit typický.

blondýna v růžových šatech

Růžová všude, kam se jenom podíváš

I dospělé ženy mají potřebu vynikat v jejich módních trendech, a to někdy až tak, že se to pokládá za nepochopitelné. O tom, že je růžová barva něžná a přirozeně ženská, není pochyb. Ale jenom v případě, se s ní ve vašem šatníku spíše šetří. Když se však objevuje ve vašich outfitech častěji, než je pro zralou ženu normální, automaticky začnou lidi pochybovat o tom, jestli jste normální a vůbec dospělá.
Přehnaný módní styl, ve kterém převládá zejména růžová, vám může způsobit nejen nezájem mužů, ale i názor na vaší osobnost, který bude mluvit ve váš neprospěch. Oblékat se jako panenka, která dává přednost holčičímu stylu a v jeho jméně dolaďuje každý detail i doma je něco, co se opravdu nenosí. Alespoň ne pro ženu, která už vyrostla.
růžová sukně

Co je tedy tak akorát?

V případě, že vám je tato barva sympatická jako většině žen, neměly byste ji hned zavrhnout jenom proto, že se považuje za holčičí. Zařadit ji do vašeho šatníku můžete v mnoha směrech, zejména jako doplnění celkového vašeho outfitu. Hodí se pro všechny kombinace stylů a barevných odstínů, ovšem musíte s ní vzbudit dojem, že je pouze součástí vašeho „looku“.
Pokud to s ní nepřeženete a budete mít kousky oblečení, které doplníte o jiné a mnohem decentnější barvy, trefíte se do černého.
Ideální je zvolit pouze jeden kousek, který má růžový odstín a zbytek doladit už poněkud více žensky a moderně. Růžová halenka s černými kalhoty nebo bílou sukní, bude vždy příjemným oživením vašeho vzhledu, rovněž jako kombinace šedé barvy – například s růžovými lodičkami.
Doplnit váš nevýrazní outfit můžete i díky růžovému šátku, doplňkům nebo pásku, který ho přivede k dokonalosti bez toho, abyste šláply vedle.