Zatočte s celulitidou levně a účinně

Co si budeme povídat, má ji téměř každá druhá žena. Usadila se nám na zadečku a na stehnech, a ať děláme, co děláme, nemůžeme se jí zbavit. V reklamách ukazují desítky reklam s různými přípravky, které celulitidu účinně odstraňují. Ovšem zapomínají upozornit na ceny. Tyto přípravky totiž bývají obvykle opravdu drahé a mnoho z nás si je nemůže dovolit.
Zkuste si však vytvořit přípravky v pohodlí vašeho domova, které jsou pouze za pár korun, ale jejich účinky jsou vynikající.
pomerančová kůže

Zábal z kávy a skořice

K vyrobení masky je potřeba mletá káva, sáček želatiny, skořice a voda. Nejprve je potřeba připravit želatinu, která se následně smíchá s 250 ml uvařené kávy (i s lógrem) a skořicí. Vše se musí pečlivě promíchat a nechat vychladnout. Následně se směs namaže na postižená místa, která se poté zabalí potravinářskou fólií. Nechejte působit alespoň 15 minut a smyjte. Poté můžete pokožku namazat krémem. Káva je výbornou ingrediencí díky působení kofeinu. Skořice se používá kvůli tomu, že kůži dokonale prohřeje a prokrví.
čerstvá kávová zrna

Peeling z medu.

Med je výborná ingredience pro péči o pokožku. Obsahuje velké množství potřebných látek, které našemu tělu prospívají. Lze jej využít také v boji proti celulitidě. Kašičku vytvoříte smícháním medu, 2 lžic mleté kávy a krystalového cukru. Tekutý med stačí lehce prohřát, zcukernatělý med je potřeba nechat pořádně rozpustit. Následně se tato směs nanese na postižená místa, která se důkladně masírují. Nechejte chvilku působit a omyjte vodou. Káva pomáhá pokožku prohřát a prokrvit stejně jako skořice, med dokáže hloubkově detoxikovat a cukr odstraňuje šupinatou kůži. Proto bude vaše pokožka dokonale hladká.

Ovesná maska obsahuje velké množství vitamínu B.

Ovesná maska má také blahodárné účinky pro oblasti sužované celulitidou. Stačí smíchat ovesné vločky rozemleté nahrubo s medem, skořicí a cukrem. Vznikne hustá kaše. Tu naneste na postižená místa a masírujte alespoň 5 minut. Poté nechte ještě chvíli působit a umyjte.